آغاز به کار مجتمع سینمایی «سپنتا»

منتشر شده در 11 اردیبهشت 1396
آغاز به کار مجتمع سینمایی «سپنتا»

مجتمع سینمایی «سپنتا» به زودی در مجموعه تجاری و فرهنگی «ارم» شهرک غرب راه‌اندازی شده و پذیرای علاقه‌مندان به سینما خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی این مجتمع سینمایی، «مسعود جعفری جوزانی» درباره سالن‌های سینمایی مجتمع سینمایی «سپنتا» تهران گفت: شش سالن این مجتمع سینمایی حداکثر در ماه‌های آینده آغاز به کار خواهد کرد و سه سالن دیگر نیز حداکثر شش ماه دیگر افتتاح و راه‌اندازی می‌شود.

این کارگردان سینما ضمن تأکید بر موقعیت مناسب مجموعه سینمایی «سپنتا» در میدان صنعت و دسترسی آسان آن به بزرگراه‌های تهران، افتتاح این مجموعه سینمایی را پاسخی به نیاز خیل عظیمی از سینمادوستان تهرانی دانست.در این مجموعه همچنین فضاهای فرهنگی از جمله شهر کتاب، گالری‌های هنری و مجموعه‌ای تفریحی برای کودکان و نوجوانان نیز پیش‌بینی شده است.

وی همچنین گفت: این مجموعه، آماده همکاری با سرمایه‌گذاران و صاحبان مجتمع‌های فرهنگی برای احداث واحدهای سینمایی دیگر خواهد بود. امیدوارم پس از رفع مشکلات، هر چه سریعتر مجتمع سینمایی «سپنتا» کرج هم به بهره‌برداری برسد.

افزوده‌شدن سالن‌های مجتمع سینمایی «سپنتا» به ناوگان نمایشی کشور ، سهم بزرگی در بالابردن توان اقتصادی سینمای کشور خواهد داشت.