اکران مردمی جشنواره عمار در کربلا

منتشر شده در 24 اردیبهشت 1396
اکران مردمی جشنواره عمار در کربلا

در ادامه اکران‌های مردمی جشنواره عمار در عراق، همزمان با جشن‌های نیمه شعبان و پیاده روی محبان اهل بیتبه سمت کربلا، تعدادی از فیلم‌های جشنواره عمار در کنار حرم امام حسین(ع) به نمایش درآمد.

به گزارش ایسنا، طبق گزارش رسیده، در این اکران‌ها که در مجاورت حرم امام حسین(ع) توسط بخش رسانه مرکزی جنبش مقاومت اسلامی نجبا به مناسبت میلادامام زمان(عج) و برای جمع زیادی ازمردم شهر کربلاو زائرانی که از کشورهای عراق، ایران، لبنان، بحرین و... حضور داشتند، برگزار شد، آثار برگزیده جشنواره عمار از جمله آثار مرتبط با رشادت‌های نیروهای الحشد الشعبی عراق مانند «آهنگر»، «ایرانی‌های مرتد» و همچنین تعدادی از کلیپ‌ها و آثار کوتاه عمار اکران شدند.

همچنین برخی از زائران نیز بعد از آشنایی با روند اکران‌های مردمی جشنواره عمار، تعدادی از فیلم‌های آن را برای اکران در کشورهای خود دریافت و به عنوان اکران کننده بین المللی جشنواره عمار ثبت‌نام کردند.

پیش از این نیز در اوایل سال جاری، فیلم‎‌های جشنواره مردمی عمار با حضور محمدمهدی خالقی، کارگردان برگزیده این جشنواره در شهرهای مدائن، نجف اشرف، تکریت، کربلا طی چند روز به نمایش درآمده بودند.