تصویربرداری مستند افشاری تمام شد

منتشر شده در 22 آبان 1396
تصویربرداری مستند افشاری تمام شد

تصویربرداری مستند «سریک» به کارگردانی بهاره افشاری در گنبد به پایان رسید.

این فیلم به کارگردانی بهاره افشاری درباره سریک، اسب سردار آزمون  است که تصویربرداریش روز گذشته در زادگاه این بازیکن مطرح تیم ملی فوتبال ایران به پایان رسید. تدوین این فیلم که همزمان با تصویربرداری آغاز شده بود توسط مهدیار سزاوار ادامه دارد.

سریک اسبی از نژاد خالص است از نژاد تروبرد که مختص کورس هستند و بیشتر به خاطر استفاده از آن در مسابقات سوارکاری شناخته شده است. تروبرد نژادی خونگرم است که به جسارت، سرعت و چابکی مشهور است. سریک در حال حاضر به عنوان یکی از پرافتخارترین اسب‌های ایرانی محسوب می‌شود و دراین مستند به بخش‌هایی از زندگی شخصی و ارتباط عاطفی سردار آزمون با اسبش نیز پرداخته می شود.

 عوامل مستند بلند «سریک» عبارتند از : طراح ،تهيه كننده و كارگردان : بهاره افشاري، مجري طرح و مدير توليد : حسن هندي، نويسنده و مشاوركارگردان : علي شمس، مديران فيلمبرداري : مسعود مسجدي ،ايمان سرمستي، فيلمبرداران :محسن نجفي ، علي قلندريان ، سيناكاظمي ، مجتبی اعظم پور ،داوود بازرگانی ، منوچهر حميد پور، صدابرداران : ميثم يارديلو ، احسان نوبخت، صداگذار : محمود موسوي نژاد، عكاسان : ميلاد پيامي ، حسن هندي ، سميرا بختياري،  گريم : مهياد ميمي، دستيار تهيه : محسن هندي، دستيار فيلمبردار : فرزاد سرمستي، تدوين  : مهديار  سزاوار.