نامه سازندگان «خاله قورباغه» برای والدین بچه‌ها

منتشر شده در 6 تیر 1397
نامه سازندگان «خاله قورباغه» برای والدین بچه‌ها

فرشته طائرپور و افشین هاشمی، سازندگان فیلم موزیکال «خاله قورباغه» همزمان با آغاز اکران فیلم در سینماهای کشور برای والدین بچه‌ها نامه نوشتند.

 

به گزارش روابط عمومی «خاله قورباغه»، فرشته طائرپور و افشین هاشمی، تهیه‌کننده و کارگردان این فیلم عروسکی در یادداشتی خطاب به والدين بچه‌ها آورده‌اند: «ما هم می‌دانيم كه اعتنا به نيازهای تفريحی بچه‌ها و بردن آنها به سينما، قيمت دلار و طلا را پايين نمی‌آورد، از مشكلات اقتصادی مردم كم نمی‌كند، معضل ازدواج و اعتياد و گرانی را حل نمی‌كند، نقايص نظام آموزشی و تربيتی را در مدارس برطرف نمی‌كند، تنش‌های موجود در سطح جامعه را كاهش نمی‌دهد، و...

اما حتما باعث می‌شود بچه‌ها و بزرگترها، در كنار يكديگر، برای دوساعت هم كه شده، به تهديدهای برجامی و تحريم‌های ترامپی فكر نكنند و در دل‌های خود تنها يك شمع شادی روشن كنند. سينما هنوز سالم‌ترين و ارزان‌ترين تفريحی است كه خانواده‌ ها، بخصوص خانواده‌هاي تحصيلكرده از آن استفاده می‌كنند. در همه‌ جای جهان، سينما و فوتبال تنها پديده‌هايی هستند كه مردم را بدون اجبار و با اشتياق، در كنار يكديگر قرار می‌دهند.

هيچ‌كس نمی‌داند فردا بهتر از امروز خواهد بود يا نه. فرصت‌های باهم بودن به بهانه‌ی اين دو پديده جذاب را از دست ندهيم. حالا: فيلم سينمایی مفرح و موزيكال «خاله قورباغه»؛ به‌خاطر شادی بچه‌ها و دور كردن آنها از نگرانی‌های ناشناخته و فضای عصبی اين روزهای پر تنش، در سينماهای شهرمان اكران شده است. ما برای ساختن «خاله قورباغه»، سه سال وقت گذاشتيم. می‌خواستيم عيد امسال اكرانش كنيم، نشد؛ نگذاشتند. حالا داريم در اوضاعي چنين آشفته، اكرانش می‌كنيم. بياييد باهم عضوی از جريان ايجاد اميد و نشاط برای كودكان ايرانی باشيم. بيايد فقط دو ساعت مسائل سياسی و اقتصادی را رها كنيم و كودكان‌مان را دريابيم. فرشته طائرپور - افشین هاشمی»