طالقانی: مردم ایران را به دیدن فیلم «غلامرضا تختی» دعوت می‌کنم

منتشر شده در 16 بهمن 1397

محمدرضا طالقانی پیشکسوت کشتی از فیلم تازه بهرام توکلی حمایت کرد.


محمد رضا طالقانی از پیشکسوتان کشتی ایران روز گذشته دوشنبه 15 بهمن ماه به تماشای فیلم«غلامرضا تختی»در سینما آزادی نشست. او درباره روایت بخش هایی از زندگی جهان پهلوان تختی گفت: «آقاتختی همیشه برای مردم اسطوره بوده و هست. پرداختن به زندگی او در فیلمی سینمایی قطعا جذاب است و خوشحالم بالاخره فیلمی درباره اوساخته شدوهنرمندانه به زندگی جهان پهلوان تختی نگاه شد.»


او در بخش دیگری ازصحبت هایش بااشاره به زندگی غلامرضا تختی دراین فیلم گفت:«با دیدن این فیلم بسیاری ،با ابعاد شخصیتی اوآشنا می شوند وپاسخ پرسش هایشان را می گیرند.فیلم ویژگی های بسیاری دارد و دوست دارم همه مردم ایران را به دیدن این فیلم دعوت کنم»


طالقانی گفت:«زنده یاد علی حاتمی نتوانست فیلم آقا تختی را تمام کند ودرروزهای آخرعمرش،وقتی مشغول ساخت فیلم بود آرزو می کرد آنقدر زنده باشد که فیلم را تمام کند که متاسفانه این اتفاق نیفتاد و خوشحالم که بعد از سالها فیلمی از جهان پهلوان تختی ساخته شده»


او ادامه داد:«فیلم غلامرضا تختی پایان زیبایی دارد که دست مریزاد دارد ،اینکه در پایان دراتاق بسته می شود وابهامی وجود دارد جذاب است. من مرام آقا تختی را دوست داشتم و دارم و فیلم «غلامرضا تختی» به زیبایی همه چیز را به تصویر کشیده است و اگر بخواهم ازویژگی های فیلم تعریف کنم باید به اندازه ساعتی که فیلم را دیدم از آن تعریف کنم.»