«لاک قرمز 2» ساخته می‌شود

منتشر شده در 17 اردیبهشت 1398

«لاك قرمز ٢» با محور معضلات اجتماعی و توجه به اهمیت خانواده به کارگردانی سیدجمال سیدحاتمی و تهیه‌کنندگی مشترک کامران مجیدی و احسان وحید تولید می‌شود.

 

به گزارش مشاور رسانه اى، پس از توليد فيلم سينمايى «لاك قرمز» به كارگردانى سيدجمال سيدحاتمى و حضور آن در سى و چهارمين جشنواره فيلم فجر كه با استقبال نيز مواجه شد، «لاك قرمز٢» با قصه اى متفاوت تر و البته تركيب بازيگران جديد، به تهيه كنندگى مشترك كامران مجيدى و احسان وحيد مقابل دوربين خواهد رفت. 

 

در حال حاضر فيلمنامه «لاك قرمز٢» توسط امیر عبدى در حال نگارش است و  بلافاصله پس از پایان فیلمنامه و دريافت پروانه ساخت این اثر سینمایی، گروه وارد پيش توليد اين اثر و انتخاب بازيگران خواهند شد. قرار است در این فیلم بازیگران جدیدتری نسبت به نسخه اول آن به ایفای نقش بپردازند و ضمن معرفى يك چهره جديد به دنياى بازيگرى، گروه توليد به فكر جذب چهره هاى  شناخته شده سينما و تئاتر نيز هستند. 

 

سیدجمال سیدحاتمی مجموعه تلویزیونی «محکومین» را نیز با نویسندگی امیر عبدی در کارنامه خود دارد و در حال حاضر مشغول تولید سری دوم این مجموعه است و بلافاصله پس از پایان آن اثر، وارد تولید سری دوم فیلم سینمایی «لاک قرمز» خواهد شد.