محمود کاظمی مدیر عامل موسسه «بهمن سبز» در گفت و گو با سوره سینما گفت: این اجلاس در چهارمین دوره از برگزاری خود اهداف و معیارهایی را دنبال می کند که این معیارها در موسسه «بهمن سبز» وجود داشته است . یکی از آنها کارآفرینی و ایجاد شغل به طور مستقیم و غیرمستقیم بوده است.

 

وی افزود : همچنین «بهمن سبز» سال هاست در راستای بهسازی، بازسازی و ایجاد سالن های سینمایی فعالیت جدی دارد و سالن های زیادی را به چرخه اکران باز گردانده و با حمایت ها و تلاش و پشتکار حوزه هنری این فعالیت های چند ساله در این اجلاس دیده شد.

 

کاظمی از فواید این گونه گردهمایی ها به نتایجی فراتر از جایزه اشاره کرد و گفت : شرکت کردن در این اجلاس و سایر گردهمایی های مشابه باعث می شود که شرکت های دولتی و خصوصی که هر کدام جدا جدا مشغول به فعالیت هستند با هم آشنا شوند و این آَشنایی و تبادل اطلاعات ، بابی برای معرفی ما به آنها و استفاده از خدمات متقابل آنها و در نهایت در مهم ترین بخشش تبلیغات می شود .

 

وی ادامه داد : همچنین در این اجلاس کلاس هایی هم برگزار شد که بسیار بسیار مفید و کارآمد بود و آشنایی با فن آوری های روز دنیا ، نحوه مذاکرات ، بازاریابی و غیره را برای موفق تر شدن مدیران آموزش می داد.

 

وی مثال زد : مثلا در در یکی از همین مذاکرات ما با مدیرعامل یکی از شرکت های وارد کننده لامپ قرار شد که طی قراردادی با شرکت شهاب به تولید داخلی این محصولات برسیم و پروژکتورهایی که نیاز کل سینمای ایران است را تامین کنیم .

 

شایان ذکر است محمود کاظمی در چهارمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال موفق به دریافت تندیس و عنوان «مدیر سال» شد.