سفری به باورنکردنی ترین سالن های سینمایی دنیا / بخش سوم

منتشر شده در 5 آبان 1394
 سفری به باورنکردنی ترین سالن های سینمایی دنیا / بخش سوم

سینما سیویک اوکلاند، زلاند نو

NOUVELLE-ZELANDE - CIVIC THEATER, AUCKLAND

بی شک این سینما یکی از زیباترین سینماهای دنیاست که البته شبیه سینما گراند رکس پاریس هم هست. ظرفیت این سینما نزدیک به 2400 نفر است؛ سالنی که جزو میراث ملی زلاندنو محسوب می شود. نمایش های گوناگونی در این سینما به روی صحنه می روند؛ از جمله تئاتر، باله و اپرا. گچ بری های ناب و تزیینات دکوراسیون این سالن بی شک هر تماشاگری را به رویا فرو می برند.

روف تاپ سینما (سینما پشت بام) ملبورن، استرالیا

AUSTRALIE - ROOFTOP CINEMA, MELBOURNE

این سینما تراس بی شک ارزش یک بار دیدن را دارد. سینمایی که درست در میانه ی شهر ملبورنِ استرالیا، روی بام ساختمانی قرار گرفته و منظره ای بی نظیر از آسمانخراشهای نورانی و فراموش نشدنی دارد. هنگام تماشای فیلم می توانید از خوردن همبرگرهای کوچک و نوشیدنی های خوشمزه لذت ببرید.

نوکیا اولترا اسکرین بانکوک، تایلند

THAILANDE - NOKIA ULTRA SCREEN, BANGKOK

چه جایی بهتر از یک مرکز تجاری واقع در قلب پایتخت تایلند برای یافتن یک سینمای خوب؟ صندلی ها دو به دو هستند و دیواره های کناری شان، برای جلوگیری از دید همسایگان کنجکاو، به اندازه ی کافی بلند است. انواعی از خدمات باور نکردنی در ازای 20 یورو به شما ارائه می شود: علاوه بر سانس سینما، پیشخدمت ها برای سرو نوشیدنی و غذا در اختیار شما هستند و یک ربع ماساژ پا، پیش از نمایش فیلم، نیز مشمول همان هزینه ی بلیت است.

سینما آیپیک بوکا راتون، امریکا

ETATS-UNIS - IPIC THEATER, BOCA RATON

بار دیگر میزان راحتی شما را شگفت زده می کند: صندلی های مجهز به پایی و قابلیت خواباندن بخشی از این راحتی است. دکمه ی «خدمات» صندلی به شما اجازه می دهد که هر لحظه نوشیدنی، کوکتل، ساندویچ یا پاپ کورن سفارش دهید. اگر هم بخواهید می توانید گوشی یا پتو درخواست کنید.