پردیس ۷ سالنه «مهر هماگ» در راه است ( 22 دی 1399 )

 

به گزارش روابط عمومی موسسه، سید مصطفی حسینی، مدیرعامل موسسه «بهمن سبز» حوزه هنری با اعلام خبر احداث پردیس ۷ سالنه «مهر هماگ» در شهر بجنورد گفت: این پردیس به عنوان پیشرفته‌ترین سینمای خراسان شمالی به زودی توسط بهمن سبز راه اندازی می‌شود.

وی افزود: با احداث این پردیس، حوزه هنری در استان خراسان شمالی نیز به عنوان بیست و یکمین استان سینمایی خود، صاحب سینما می‌شود.

حسینی درخصوص جزئیات این پروژه بیان داشت: این سینما مجموعه ۷ سالن همراه با سالن اختصاصی کودک، مجموعه بزرگ کتاب سوره مهر، گالری، پلاتو، سالن کنسرت و سینمای سه بعدی است تا مردم بجنورد نیز صاحب یک پردیس سینمایی مجهز شوند.

وی ادامه داد: به امید خدا از ابتدای بهمن‌ ماه امسال کار نصب تجهیزات آن آغاز خواهد شد و طبق برنامه‌ریزی انجام شده افتتاح این پردیس مجهز در خرداد ۱۴۰۰ خواهد بود.

این مدیر سینمایی همچنین درخصوص آخرین وضعیت احداث «سینما مهر شاهرود» نیز بیان داشت: کار تجهیز و آماده‌سازی این سینما با ظرفیت ۴۰۰ صندلی در استان سمنان به پایان رسیده است و ان شاء الله در دهه فجر امسال همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افتتاح و به زنجیره سینمایی بهمن سبز اضافه خواهد شد.

گزارش تصویری